محل تبلیغات شما
فردا شب اخرسن شب سال. واسه همین امشب خاطرات ندهشته رو می نویسم تا واسه فردا شب حرفای دیگه ایی برنم
هیچی کرونا. کرونا گرونا
شنبه رفتم با ف.ی اداره اماکن یه خانم با پشمی فراتر از اقایون اونجا نشسته بود . گفت از 10 اسفند پرونده قبول نمیکننالبته تقصیر سهل انگاری خودمم هست. اگه از همون موقعی که موافقتم اومد منتظر تماسشون نمینشیتم کارم زودتر پیش میرفت درون صورت وسط گرونا و مراسم خونه تی مجبور بودم بشینم تو دفترر. در هر صوررت پیش نمیرفت
اقای اصفهانی بابت کل کارم 300 تومن داد گفته خودش 7000 گرفته. عجب!

جناب صاحب مغازه میخاد قیمت رهن رو بالا ببره و من استرس کم اوردن دارم.

با فری کلی سر خونه تی بحثمون شدخیلی اصرار داره کارایی که خودم میخام انجام بدم رو انجام بدهخیلی اصرار دهشت حیاط بشوره. نمیدونم شاید واسه این که میخواد دیگه نگم من حیاط میشورم. فخن هم ازش حمایت کرد و گِِفت حتما من کارو درست انجام نمیدم. خیلی ناراحت شدم و بابت این خواهرم رو مقصر دونستم

وااای. می مو رو دو هفتست که نمیان خونمون.هفته چیش رفتیم خوونشون. موهای فرفریش ریخته بود جلوی صورتش ادم دلش میخواست گازش بگیره. ولی کرونا4 نفر از همکارای برادرم مبتلا شدن.

کل حکوما هیچ کاری واسه کرونا انجام ندادن نه قرنطینه ای. نه خدماتی. نه امکاناتی هیچی فقطط از مردم خواهش میکنن تو خونه هدشون بمونن.

دو شب با فامیلای مادرم شب خوبی رو گذروندیم

دو شب مونده به پایان سال

موافقت ثبت کانونم

خواستگار واتساپی

رو ,شب ,واسه ,کرونا ,انجام ,خونه ,فردا شب ,دو شب ,خونه تی ,خیلی اصرار ,شدم و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

autlcar thebusgirep - پایگاه مقاومت بسیج امام رضا(ع) پزشکی قانونی استان کرمانشاه یاحسین مظلوم(ع) pinringcomphe cugivema سه شهید EnGlIsH StUdY karikator999a