محل تبلیغات شما
امشب برام خاستگار اومد. واتساپی. اول ازم مشخصات خواستن ت نشون دادم ازشوم مشخصات خواستم!

بچه تهرونه ظاهرا. 37 سال مغازه دار نمیدونم خانمه گفت حتما شبیه به هم هستین. با اینکه شرایطمو گفتم. گفتن که درگیر هنر و معماری هستم. گفتم تمایل زیادی به ازدواج ندارم مگر شباهت زیااااد. گفت حتما شبیه به هم هستین. تحت تاثیر قرار گرفتم. گفتم فکر میکنم (اول باید از جهت بچه مهندس مطمئن بشم) نکند قلب کسی را زخمی کنم هر چند قلب من برش خورده اما اهل خش انداختن نیست.
واسه همین براش کلوز استوری فرستادم و ازش خاستم خیلی زود با من حرف بزنه خیییییییبلی زود. اگه نزنه گاو بودنش رو ثابت میکنه. 

دو روزه صبح میرم نزدیکای ظهر شب 8 بر میگردم. کار معماری گرفتم آجو باهام قهر کرده خداییش خیلی لوس بازی در میاره خیلی حساس بود. و خستم کرده بود. گیرای الکی میداد. اهل جر و بحث بود. خلاصهدو روزه که نیست

3 تا مشتری پرکار گرفتم خدایا این همه جسات رو ی جا ریختی توم؟!!. یه ذره قیافه میدادی به جاش

دیشب خونوادگی دور هم جمع بودیم خیلی وقت بود نبودیم

جمعه رفتیم خونه دتر داییم . ظهر لحظه ای اونجا بودم واسه کار مهندس اصفهاانی پرحرف خوش حرف خنده رو امروز صبح گیر داده بود تو پمپ بنزبن راجب زمین باهام حرف میزد.

پنج شنب که مامان و هیچ کس شام خونمون نبود. 

آجو روز جمعه 250 برام واریز کرد. خدا بیامرز دستش درد نکنه

جمعه هفته پیش هم شب یلدا بود دیگه. همه بودن غیر داداشم نه مثل این که اشتباه نوشتم. نمدونم فعلا یادم نیست

اوففففف. کوچولومون میگه بی ادب میگه بابا بیا.

پنج شنبه صبح اومده بودن دفترم سورپرایزم کردن عشق عمه.

دو شب مونده به پایان سال

موافقت ثبت کانونم

خواستگار واتساپی

خیلی ,هم ,حرف ,گرفتم ,گفتم ,صبح ,هم هستین ,حتما شبیه ,شبیه به ,به هم ,گفت حتما

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای من فاش میگویم دیزل ژنراتور کامینز tafegargscal ❤دِهـــ ـ ـــکَده دُخمَـ ـ ــــــلا❤ سایه های جذابیت و زیبایی دندان ها Katie's info وب کمک راهنما مسافر ناصر آذری penhabiri aprimiber